Cialis E20 Wirkungsdauer

Soft Care Lux 2in1 jest łagodnym preparatem do mycia ciała i włosów.
Dove Cream Wash mydło do rąk 300ml.
Soft Care Dove Cream Wash 300mlJest łagodnym mydłem do rąk w postaci.
Uchwyt Soft Care.
Uchwyt przeznaczony do dozowania produktów w 300 ml wkładach, takich.
SOFT CARE DOVE CREAM SHOWER 300ML.
SOFT CARE DOVE CREAM SHOWER 300ML.
LUX 2IN1 HAIR AND BODY SHAMPOO 5L szampon i żel pod prysznic.
Wysokiej jakości szampon i żel pod prysznic. Polecany do stosowania w.
SOFT CARE GENTLE 2IN1 300ML.
Numer produktu: 7518827 Producent: DIVERSEY.
TASKI Jontec Eternum 5L powłoka.
TASKI Jontec Eternum – jest powłoką polimerową o dużej twardości i.
Vermop 4940 Mop Sprint Plus Basic 40cm.
Mop Sprint Plus Basic 40 cm.
TASKI JONTEC No1 5L.
TASKI Jontec N°1 jest specjalnym zdzieraczem do usuwania powłok.
R2 750ml Room Care.
TASKI R2 – jest płynnym preparatem o barwie zielonej przeznaczonym do.
OPTIMAX Rinse 5L.
OPTIMAX Rinse jest niskopieniącym preparatem przeznaczonym do płukania i nabłyszczania naczyń w procesie maszynowego mycia naczyń. OPTIMAX Rinse jest neutralnym dodatkiem płuczącym, skutecznym w szerokim zakresie twardości wody.
Vileda Windomatic.
Vileda Windomatic to proste w użyciu urządzenie czyszczące do okien, które osusza Twoje okno bez jakichkolwiek smug, po uprzednim umyciu go dowolnym płynem do szyb.
Ekologiczny uniwersalny preparat czyszczący. Cena za opakowanie zbiorcze (6x1L).
T 128406 czyściwo.
Czyściwo niebieskie, dwuwarstwowe 340m Pakowane po 2 rolki. Cena za paczkę (2 rolki).
TASKI swingo 455.
Kompaktowa maszyna szorująco-zbierająca (cena maszyny z tarczą, szczotką, 2x baterie żelowe)
TASKI Procarpet 45.
Możliwość wybrania odpowiedniej metody prania zapewnia wydajność pracy oraz ułatwia organizowanie działań osobie kierującej obiektem.TASKI procarpet 45 to elastyczność w praniu wykładzin. ZESTAW BEZ AKCESORIÓW.
Tork 226100 kosz.
20-litrowy kosz Tork na odpady sprawdzi się w niemal każdej łazience. Może zostać zamontowany na ścianie lub podłodze w dogodnym miejscu.
Tork 205638.
Pokrywka pasuje do kosza Tork Elevation o pojemności 50 litrów. To przydatny dodatek, gdy higiena ma najwyższe znaczenie lub użytkownicy oczekują wysoce higienicznych rozwiązań.
Tork 520304.
Tork przemysłowe czyściwo włókninowe to idealna alternatywa dla szmat i szmat pranych. Jego miękkość i elastyczność pozwala czyścić nieduże przestrzenie i małe elementy bez rysowania powierzchni. Jednocześnie produkt jest wystarczająco wytrzymały, aby zbierać olej, tłuszcz i brud, a do tego nadaje się do użytku z większością rozpuszczalników.
Ekologiczny uniwersalny preparat czyszczący. Cena za opakowanie zbiorcze (2x5L).
SOFT CARE LUX.
Soft Care Lux 2in1 jest łagodnym preparatem do mycia ciała i włosów. Może być stosowany zarówno jako szampon do włosów jak i żel pod prysznic oraz płyn do kąpieli. Produkt jest odpowiedni do stosowania w łazienkach hotelowych, natryskach w klubach sportowych, obiektach rekreacyjnych oraz wellness.
Dove Cream Wash.
Soft Care Dove Cream Wash 300mlJest łagodnym mydłem do rąk w postaci płynu, przeznaczonym do stosowania wszędzie tam, gdzie należy częso myć ręce oraz gdzie są wymagane wysokie standardy higieniczne. Polecany jest do mycia rąk m. in. w hotelach, restauracjach, szpitalach, obiektach użyteczności publicznej, zakładach przemysłu spożywczego i żywienia.
Uchwyt Soft Care.
Uchwyt przeznaczony do dozowania produktów w 300 ml wkładach, takich jak: Soft Care Dove Cream Wash, Soft Care Dove Cream Shover, Soft Care Dove Shampoo,Soft Care Lux 2 w 1,Soft Care Gentle 2in1,Soft Care Gente Hand Soap.
SOFT CARE DOVE.
SOFT CARE DOVE CREAM SHOWER 300ML.
LUX 2IN1 HAIR AND.
Wysokiej jakości szampon i żel pod prysznic. Polecany do stosowania w hotelach, SPA, saunach oraz na pływalniach. Delikatnie perfumowane.
SOFT CARE GENTLE.
Numer produktu: 7518827 Producent: DIVERSEY.
TASKI Jontec.
TASKI Jontec Eternum – jest powłoką polimerową o dużej twardości i wysokim połysku, niewymagającą częstej pielęgnacji.
Vermop 4940 Mop.
Mop Sprint Plus Basic 40 cm.
TASKI JONTEC No1 5L.
TASKI Jontec N°1 jest specjalnym zdzieraczem do usuwania powłok polimerowych i woskowych z podłóg wodoodpornych. Preparat przeznaczony jest do czyszczenia podłogi przed ponownym nałożeniem nowej powłoki. Preparat nie wymaga spłukiwania, co pozwala zaoszczędzić czas i nakład pracy związany z przygotowaniem podłogi do nałożenia nowej powłoki nawet do 50%.
R2 750ml Room Care.
TASKI R2 – jest płynnym preparatem o barwie zielonej przeznaczonym do regularnego czyszczenia zmywalnych powierzchni tj. wanny, kafelki, ściany, powierzchnie z tworzyw sztucznych, stali nierdzewnej i chromowane. Preparat zawiera bogatą kompozycję związków powierzchniowo czynnych, wśród których są również związki o właściwościach biobójczych. Preparat.
Przylepiec do.
Przylepiec do uchwytu Soft Care, który umożliwia przylepienie dozownika do dowolnej powierzchni.
TASKI balimat 45.
Odkurzacz TASKI balimat 45 – Zamiatarka przeznaczona do usuwania luźnych nieczystości. URZĄDZENIE KOMPLETNE.
TASKI AERO 8.
Odkurzacz TASKI AERO 8, by zapewnić maksymalna wydajność pracy oraz doskonałe efekty czyszczenia, został stworzone z użyciem najnowocześniejszej technologii oraz wyposażony w super wydajny silnik. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu w nim opatentowanej technologii wyciszania, emituje bardzo niski poziom hałasu, jest ultra ciche.
Tork 520304.
Tork przemysłowe czyściwo włókninowe to idealna alternatywa dla szmat i szmat pranych. Jego miękkość i elastyczność pozwala czyścić nieduże przestrzenie i małe elementy bez rysowania powierzchni. Jednocześnie produkt jest wystarczająco wytrzymały, aby zbierać olej, tłuszcz i brud, a do tego nadaje się do użytku z większością rozpuszczalników.
TASKI JONTEC.
Jontec Lenio jest woskowym preparatem do konserwacji i czyszczenia podłóg drewnianych zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych. Dzięki specjalnej mieszaninie wosków, konserwantów i związków powierzchniowo czynnych preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, konserwuje myte powierzchnie oraz tworzy na nich błyszczącą, antypoślizgową powłokę.
TASKI JONTEC.
TASKI Jontec Tensol jest niskopieniącym preparatem do mycia i konserwacji podłóg. Dzięki specjalnej mieszaninie związków powierzchniowo czynnych i konserwantów preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia i konserwuje umyte powierzchnie bez tworzenia trwałej powłoki ochronnej.
PROMOCJA! CIF.
PROMOCJA! CIF PROFESSIONAL WASHROOM 2in1 5L+750ml Kupując CIF PROFESSIONAL WASHROOM 2in1 5L otrzymujesz za 1zł dodatkowo opakowanie 750ml. CIF PROFESSIONAL WASHROOM 2in1 to produkt przeznaczony do usuwania kamienia wapiennego, osadów mydła i innych rodzajów zabrudzeń z powierzchni łazienkowych.
GOOD SENSE VERT 5L.
Good Sense Vert jest zapachowym preparatem czyszczącym, odtłuszczającym, nie tworzącym powłok. Preparat posiada zapach zielonego jabłka stworzony w oparciu o technologię neutralizacji zapachów O.N.T.
TASKI Jontec.
Alkaliczny preparat o właściwościach odtłuszczających, którego formuła została opracowana do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń oraz doczyszczania okresowego. Jest przeznaczony do wodoodpornych, niezabezpieczonych podłóg.
TASKI Sani.
TASKI Sani Antikalk kwasowy preparat do mycia i odkamieniania powierzchni w toaletach o przyjemnym i świeżym zapachu.
PROMOCJA! CIF.
CIF PROFESSIONAL WINDOW & MULTI SURFACE 5L + 750ml PROMOCJA! Kupując Cif CIF PROFESSIONAL WINDOW & MULTI SURFACE 5L otrzymujesz za 1zł dodatkowo opakowanie 750ml. CIF PROFESSIONAL WINDOW & MULTI SURFACE to produkt myjący, który szybko i skutecznie usuwa brud i zabrudzenia tłuszczowe.