Viagra ( Sildenafil )

Našla jsem jen 3. díl mangy. Hledám ji už asi půl roku! Nevíte kde by ji neměli vyprodanou? PS: Prosila bych pouze e-shopy 🙂

Cialis Tablet Filmomhuld 10mg

Neuvěřitelně sladká shoujo manga plná povznesené romantiky a zakázané lásky. Jednoduchý příběh o dívce, jejíž zdánlivou zatvrzelost není možné ničím obměkčit. Ale jenom do té doby, než potká krále kavalírů.

Mako Anzai je patnáct let a právě se s rodiči přestěhovala do Tokia. Kde, jak doufá, nastoupí na úžasnou střední školu a bude si moci plnými doušky užívat studentský život a všechno ostatní, co jí může, nejen škola nabídnout. Zároveň také doufá, že konečně potká svou vysněnou lásku, někoho, kdo by ji upřímně ze srdce miloval a bral takovou, jaká je i s jejími chybami. Ale až později zjistí, že to, co si představovala, se ani zdaleka nepřibližuje skutečnosti.

Prestižní tokijská střední škola Eišú je jednou ze škol, o které je v Tokiu největší zájem. Ale jakmile se Mako dostaví na zahájení školního roku, zjistí, proč je o školu takový zájem, a to převážně u dívek. Eišú je dívčí škola, v níž jsou chlapci pro dívky tak trochu zakázaným ovocem. S výjimkou jedné třídy. Třídy, která se příhodně nazývá Klub kavalírů a je složená výhradně z nejkrásnějších tokijských chlapců, kteří mají za úkol jediné: dát dívkám vše, co si jenom budou přát. Krásná slova, neodolatelné pohledy, kterým podlehne každá z nich.

Ze začátku se Mako hnusí, jak všichni kavalíři dívky jenom obelhávají. Jak jim schválně pletou hlavy. Avšak kavalíři mají svá přísná pravidla, která říkají, že dívky mají být v jejich společnosti šťastné a spokojené. Ale jestliže kteroukoli z nich políbí, následuje trest přísný stejně jako samo pravidlo o zákazu líbání.

 1. Nači Júki je autorčin pseudonym.
 2. Sama o sobě říká, že má sklony přibrat z léta na zimu 5 až 10 kg.
 3. Je to velká milovnice fretek, sama má doma čtyři (Obřík, Bebi, Ví a Tanu).
 4. Má ráda všechny barvy kromě žluté a modré.
 5. Oba díly Líbání zakázáno jsou její první mangy.

Postavy mangy Líbání zakázáno jsou nekomplikované a hodně si navzájem podobné, přesto se dokážou jedna od druhé originálně odlišit. Na začátku se Mako, jakožto hlavní hrdinka celého příběhu, sice odlišovala od ostatních dívek, a svým způsobem je jiná stále, i díky tomu, že budí dojem copatého trdýlka. Postupem času ale i ona získává podobné rysy, které nesou její vrstevnice ze školy.

Trable s láskou, jenž trápí nejen Mako v Líbání zakázáno, ale i každou jinou dospívající dívku v kombinaci s vtipným textovým základem a překrásnými kresbami postav i doplňujících detailů prostředí, dávají vznik manze, která je jako šitá k horkým, letním dnům a prázdninovým dobrodružstvím.

 • Nači Júki: Líbání zakázáno
 • Zoner Press, 2012
 • překlad: Jan Horgoš, Barbora Klabačková
 • obálka: Nači Júki
 • volume 1: 184 stran, 169 Kč (v e-shopu Fantasye již za 152 Kč )
 • volume 2: 184 stran, 170 Kč (v e-shopu Fantasye již za 153 Kč )

Diskuze k článku

Když už tu máte uvedeného překladatele, možná byste se mohli zmínit, že každý díl překládal někdo jiný.

Našla jsem jen 3. díl mangy. Hledám ji už asi půl roku! Nevíte kde by ji neměli vyprodanou? PS: Prosila bych pouze e-shopy 🙂